Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe los ik het achterover hangen van een Mercedes Cklasse station op?

Probleem is dat de Mercedes Cklasse station (S202) uit 1998 nogal achterover hangt, helemaal als er ook nog eens passagiers achterin zit of een behoorlijke lading in de kofferruimte.

Zijn zwaardere veren of schokbrekers een optie en waar zijn die, betaalbaar te krijgen en betaalbaar te monteren?

Mercedes dealer is geen optie, die vragen 100euro per uur.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Auto's

Auto antenne afgebroken (met spriet, zo noemde ze het), maar toch radio ontvangst. Hoe kan dit?

Mijn auto antenne is afgebroken. Ik ben langs de autowinkel geweest waar ik hem heb gekocht en daar hebben ze er naar gekeken. Ze zeiden dat ook de spriet er af was en dat ze ook het voetje moeten vervangen. Ze zouden vandaag bellen voor de kosten en wanneer ik het kon laten maken. Maar nu kwam ik erachter dat ik wel gewoon radio kan luisteren. q-music en 100%nl doen het het beste, 538 doet het ook maar stoort heel af en toe. Hoe kan dit? Is het dan toch niet zo erg kapot als ze zeggen bij de autowinkel? En is het nodig om dit te laten maken? Heb namelijk net 2 nieuwe voorbanden laten vervangen.

Alvast bedankt.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing