Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

mogen je 3 half jaar contracten omgezet worden naar jaar?

Mag je baas contracten veranderen?
Ik heb de afgelopen periodes half jaar contracten gehad, 3 X al.
Na 3X een contract moet je in dienst of tijdelijk weg toch?
Maar wat als je na 3 half jaar contracten te horen krijgt dat hij je half jaar contracten wilt veranderen in jaar contracten....? Nu heb ik dus 2 X 1 jaar contract in plaats van 3 halve. Heeft hij hier recht op of is hij nu fout bezig geweest?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Auto's

Hoe opschakelen diesel auto met de koppeling?

Als ik bijvoorbeeld van eerste versnelling naar de tweede opschakel. Moet ik dan koppeling rustig naar boven laten komen en dan gas geven?
Of kan ik het ook snel doen dus naar tweede versnelling opschakelen en meteen koppeling loslaten en gas geven?
Of moet ik het alleen rustig doen als ik naar beneden schakel? Dus van 3de versnelling naar tweede bijvoorbeeld?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Auto's

Hoe lang bedraagt de reistijd (auto) vanaf (afslag budel/maarheeze) tot aan Jeroen Bosch Ziekenhuis in Den Bosch in de spits?

Ik heb werk gevonden in de buurt van het Jeroen Bosch Ziekenhuis (P+R) daar moet ik parkeren. Ik vraag me af hoe lang ik er over doe als ik daar rond 7.45 of 8.15 moet zijn? Ik moet namelijk vanwege de reisvergoeding bepalen of ik met de auto of met het openbaar vervoer ga. En ik ga natuurlijk voor de kortste reistijd, maar weet niet hoe het met de files rond die tijd is.

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Auto's

'Hoe start ik met rijden op de eerste versnelling op een diesel auto?'

Ik had vorige week mijn eerste rijles. Maar ik snap niet hoe ik die auto rustig op moet laten komen naar de eerste versnelling?

Is het de bedoeling om dit te doen:
Koppeling pedaal in - en rustig naar boven laten komen totdat die begint te rijen en dan koppeling los laten en gas geven?
Of moet ik de koppeling rustig naar boven laten komen gas geven en dan weer rustig naar boven laten komen?

En waarom zegt mijn instructeur dat ik tijdens schakelen bijvoorbeeld van 3 naar 4 de koppeling weer rustig naar boven moet laten komen? Waarom?

Verwijderde gebruiker
11 jaar geleden
in: Auto's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing