Bestaan er reeds vervanglampen in LED uitvoering om in auto's te plaatsen?, bvb voor achterruitrijlicht 12V/21watt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Auto's. Vragen over boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
We willen graag onze auto verkopen, maar deze is niet helemaal in orde (kapotte katalysator, toe aan een nieuwe distributieriem, één kapotte schokdemper en hij valt af en toe tijdens het rijden uit). Nu zijn we in dilemma of we hem nog helemaal (of gedeeltelijk) moeten laten opknappen om hem te verkopen of dat we hem beter in deze toestand kunnen inruilen tegen een andere auto. Geld om in een nieuwe auto te investeren is er echter niet. De dagwaarde van de auto is momenteel 2546,- euro en de inruilwaarde is 1746,- euro (mits in goede staat).
De auto is een Volkswagen Golf 1.4 16V en heeft 115.000km gelopen.
Wat kunnen wij in onze situatie het beste doen?
Mijn Ford Ka van 1998 heeft roest rond de tankklep. Is een veelvoorkomend probleem bij deze Ka's en ik heb gehoord dat er speciale chromen ringen zouden zijn die er overheen geplaatst kunnen worden. Kan ze tot nu toe echter niet vinden. Iemand enig idee waar ik deze kan kopen?
Ik was in Duitsland. Daar zag ik op de snelweg twee bussen met groene nummerborden en landcode SP.
Uit welk land kwamen deze bussen?
Toegevoegd na 1 minuut:
Noot:
Het waren geen bussen in de zin van lijnbussen of touringcars; ze zagen eruit als iets dat het midden hield tussen een extra lang personenbusje en een camper.
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing