Iemand heeft een pakketje vanaf US gestuurd, hoelang duurt het voor ik het heb?
De track and trace begint met LH en eindigt op US. Ik denk dat die nu is gestopt en dat bijv PostNL het nu overneemt. Ik kan alleen nergens info hierover vinden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vervoer. Specifieke vragen over auto's, boten, brom- en snorfietsen, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de subcategorieën.
De track and trace begint met LH en eindigt op US. Ik denk dat die nu is gestopt en dat bijv PostNL het nu overneemt. Ik kan alleen nergens info hierover vinden.
De motor reed op de voorrangsweg en werd geschept door een auto die kwam vanuit een zijstraat met haaientanden.
De auto beweert de motor de schuld te geven, wegens te snel rijden (niet gemeten). De schade is minimaal voor zowel de motor als de auto (blikschade), dus mocht er daadwerkelijk snel zijn gereden, dan zou het ongeval nog erger uitzien.
Kan de auto de motor alsnog aansprakelijk stellen voor deze ongeval? Zo ja, op welke manier?
Zie afbeelding voor de voorrangsweg en de zijstraat met haaientanden rechts.
Zoals in Engeland.
Ik ben al een tijdje opzoek naar de vereiste voor een scooter als het gaat om afmetingen van een scooter. Ik weet namelijk dat mini bikes niet zijn toegestaan, maar hele kleine tomossen wel. Ik kan nergens precieze getalle vinden.
Onlangs hebben wij een VW Bora aangeschaft. Bouwjaar 2001, 2 liter etc etc. Nu is verder alles prima op een paar kleine dingetjes na, onder andere dat het dimlicht niet uitgaat. Wat je ook doet, die koplampen blijven branden op standje dimlicht. Nu is mijn vraag; wat kan dit zijn en wat kan je er eventueel aan doen?
De koplampen zijn trouwens angel eyes
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing