Als ik met ethihad vanuit Düsseldorf vlieg, zijn er dan alleen films met Duitse ondertiteling te zien in het vliegtuig?
Of hebben deze grote maatschappijen ondertiteling in meerdere talen? Ongeacht van waaruit men vliegt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Of hebben deze grote maatschappijen ondertiteling in meerdere talen? Ongeacht van waaruit men vliegt?
Het lastige van de situatie is: als je tot 30 dagen verblijft: geen visum nodig. Ik verblijf 30 dagen en 2 uur 50 minuten. Ik stijg namelijk 's nachts om 2.50uur weer op terug naar NL. Deze nacht gaat sus officieel de 31e dag in. Maar ik ben dus wel de30e dag al op het vliegveld. Ik ga als vrouw alleen backpacken dus wil niet in de problemen komen. De ambassade mailt mij alleen: tot 30 dagen geen visum nodig.
Sinds ik de update van Waze gebruik op mijn iphone 6s, zie ik geen andere wazers meer op de weg. Ook niet op de drukke wegen zoals de A2 etc. Hoe kan dit en kan ik dit oplossen?
of zijn die niet zo strikt?
Toegevoegd na 1 uur:
natuurlijk moet je je aanpassen aan de zeden en gebruiken in het bezochte land. dus niet te korte rokken of teveel bloot. maar moet je ook een hoofddoek om of misschien wel een boerka dragen. of is er op dat punt toch meer vrijheid in dat land dan bijv in Afghanistan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing