Is dit onkruid of een plant?
Deze planten staan tussen plantjes die ik uit zaad heb getrokken maar volgens mij is dit onkruid.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Deze planten staan tussen plantjes die ik uit zaad heb getrokken maar volgens mij is dit onkruid.
Mijn buurman heeft zonder overleg een schutting verplaatst. Hij beweert dat dit de kadastrale grens is. Het feit dat hij dit stiekem doet zet mij aan het denken.
Een meting laten uitvoeren door het kadaster kost € 595 . Ik vraag me af of ik het zelf kan meten of dat er goedkopere metingen door een ander bureau mogelijk is.
Nieuw huis, maar om een of andere reden horen we de snelweg (350 meter verder, aan de andere kant van het huis) toch heel hard. Ik lees iets over geluidsisolerende (30db) schermen van kokos, maar vraag me af of dat helpt als de bron van het geluid zo ver weg ligt. Iemand tips of ideeën?
Net mijn druif geplukt, maar een hoop zwarte/bruine plekjes/stippen.
is de druif nog gewoon eetbaar, en kunnen kinderen dit ook nog eten?
Ik wilde daarnet de gevallen bladeren uit mijn vijverbak halen maar zag dat er een heleboel slakjes op zitten. Als ik de bladeren vlak buiten de bak dump, gaan ze dan dood of gaan ze zelf terug naar het vijvertje? Het is nogal een werk om van ieder blaadje de slakjes af te halen. Het zijn kleine, donkere slakjes met een punthuisje (poelslakjes?) van ongeveer 1 cm.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing