Stel dat ik een ton zet over een struik in de winter heeft dit invloed op het groeiproces?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo,
Ik heb hele erge last van de boom van de buren. Ze hebben een berken boom in hun tuin en word gek van die kleine blaadjes dingetjes die er steeds afvallen. het sneeuwt gewoon van dat spul. Mijn hele huis licht onder kan geen raam of deur open zetten. Ook buiten iets eten of drinken is niet echt mogelijk, tenzij je van die dingetjes in je eten of drinken wilt, maar dat wil ik niet haha. ;) Mijn vraag is wat zijn mijn rechten? Of wat kan ik hieraan doen?
De boom staat ver genoeg van de erfgrens af. Hun hebben een koophuis en ik een huurwoning.
Graag wil ik een houten veranda/afdak neerzetten van 2,34 M hoog aan de achterkant dus tussen mij en de buurvrouw het bouwsel komt volledig op eigen grond en dus van de erfafscheiding af +_ 50 cm. Voorheen stond er een haag van laurier 50/50 ook op eigen grond welke verwijderd moest worden voor het bouwsel... Aangezien het 50/50 op eigen grond stond en niet als erf afscheiding gelde (dat is een hekwerkje van 60 cm hoog) heb ik de laurier aan mijn kant verwijderd de takken groeide wel door het hekje heen maar de stam stond op mijn grond. Als ik 50cm van de erfafscheiding een bouwsel neerzet mag ik die hoger maken als de wettelijke erfafscheiding van 2m?? Het word namelijk geen erfafscheiding. En mag de buurvrouw eisen dat ik een nieuw laurier wegzet aan haar kant van de afscheiding omdat zij de planken van het bouwsel niet mooi vind en die dus boven de laurier uit komt?? Zij wil de oude situatie terug van laurier maar als ik die laurier weer terug zet op mijn grond heb het voor mijn geen zin om een veranda te maken aangezien de ruimte in beperking komt. Hij word aan de achterzijde 2,34 ivm afwatering wat ook op mijn grond is en wil graag de dakgoot van mijn garage die op 2,10m ligt doortrekken met de veranda.
Dus mijn vragen nogmaals:
Mag ik 50cm van de erfafscheiding een bouwsel neerzetten van 2,34, en mag mijn buurvrouw een herplanting eisen van mij voor aan haar kant.
Als hij vliegt maakt hij een enorm hard geluid door zijn snelle vleugelslagen. Zijn lichaam is gepantserd. Hij zit vaak op tropische planten als palmen en dergelijke.
Toegevoegd na 3 minuten:
Lange voelsprieten, bruine vleugels en in het midden aan zijkanten van zijn lichaam oranje, zwart, witte getipte print, ongeveer 3/4 cm groot. Al vliegend oranje vleugels aan onderkant.
Onderkant lichaam horizontale strepen.
Toegevoegd na 4 minuten:
Lange voelsprieten, bruine vleugels en in het midden aan zijkanten van zijn lichaam oranje, zwart, witte getipte print, ongeveer 3/4 cm groot. Al vliegend oranje vleugels aan onderkant.
Onderkant lichaam horizontale strepen.
Toegevoegd na 5 minuten:
Het plaatsen van een foto lukt helaas niet.
Toegevoegd na 31 minuten:
Ik krijg de foto er niet bij....is toch maar 2.5MB dus zou moeten kunnen. Heeft iemand hier nog tips over?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing