Welke boom is dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
In welke maand vallen de Hazelnoten uit de boom, zodat je ze op kunt rapen?
Mijn voortuin wordt momenteel overwoekerd door Japanse Holpijp. Ik heb al diverse initiatieven ondernomen, echter zonder resultaat. Je kunt het ook bijna zien groeien! Na verwijdering komt het weer terug en binnen 1 maand staat het bijna weer een meter hoog.
In de achtertuin lopen duizenden(!) kleine rode spinnetjes, van nog geen millimeter groot. Ze lopen over de tegels en op het tuinmeubilair. We kunnen niet meer fatsoenlijk op de buitenbanken zitten want daar zitten er ook tientallen op. Niet zo prettig om daar te gaan zitten dan. 's avonds lijken ze weg te zijn, om vervolgens in de ochtend weer terug te komen.
Er is een soortgelijke vraag hier gesteld en daar werd gezegd dat het fluweelmijten zijn, maar daar heb ik mijn twijfels bij in mijn situatie, het zijn er nu ook wel erg veel. Hoe komen we van deze ''plaag'' af? Zie foto.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing