In de amsterdamse gachten drijven deze dingen, wat is het doel hiervan ?
Ze zien er niet mooi uit, er drijft plastic in, en er zitten blikjes in. Het enige dat ik kan bedenken is dat het een broedplaats moet zijn voor water vogels.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ze zien er niet mooi uit, er drijft plastic in, en er zitten blikjes in. Het enige dat ik kan bedenken is dat het een broedplaats moet zijn voor water vogels.
Ik heb gelezen dat gps niet is toegestaan in Cuba.
Tegenwoordig heb je overal gps op b.v. je telefoon of fototoestel.
Wat als je het wel mee neemt?
Moet je het aanmelden?
Of kan je het beten niet mee nemen?
We gaan altijd met Pinksteren kamperen met de caravan. Nu heb ik mijn Kruisband gescheurd en loop met krukken. Nu zie ik toch wel een probleem om de caravan in te komen en de inspiratie ontbreekt even om een goede stevige oplossing die tevens niet te zwaar is te bedenken.
Wie heeft een idee om de trap voor de deur te verbreden zodat ik mijn krukken goed kan gebruiken om de caravan in te komen. Ik hoop dat het duidelijk is wat ik bedoel. Alvast bedankt.
vanuit roermond. Heb gehoord dat je met 40% korting kunt meereizen met een OV-houder? Hoe werkt dit? En is dit alleen in geval van een abonnementhouder? en kan ik überhaupt naar eindhoven reizen zonder een eigen OV-chipkaart?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing