Heeft iemand informatie over religious bedvaart op 15/8 naar Santa Lourdes in Frankrijk?
Ik hou erg van De Maagd Heilige Santa Maria En ik wil volgend jaar naar Santa Lourdesbedevaarten in Frankrijk heeft iemand informatie?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Vakantie. Specifieke vragen over dagjes weg, eigen land, kamperen en backpacken, onderweg, reisdocumenten, stedentrips, wintersport en zonvakantie vind je in één van de subcategorieën.
Ik hou erg van De Maagd Heilige Santa Maria En ik wil volgend jaar naar Santa Lourdesbedevaarten in Frankrijk heeft iemand informatie?
Ik wil iets gaan doen met ik denk toch wel 30 personen (iets voor klas organiseren). Ik dacht aan overnachten. Tuurlijk niet bij centerparcs want dat is véél te duur. Is er niet een huis/scouting of wat je maar weet waar je met zo'n grote groep kan overnachten en wat ook nog een redelijke prijs is?
In noord-holland!
Ik zoek informatie over van alles en nog wat
ik wil mijn playstation 3 mee nemen naar zuid amerika (chili) maar kan ik er mee door de douane of heb ik iets nodig om de ps3 mee te nemen
Toegevoegd na 7 minuten:
het is een nieuwe ps3 niet tweedehands
Toegevoegd na 10 minuten:
sorry voor al die extra uitleg maar heb je er ook nog een speciaal bewijs voor nodig als je langs de douane gaat met je ps3 ik bedoel voor je ps3 dat hij niet ilegaal is
We gaan eind van het jaar naar Berlijn met vijf personen en ik ben op zoek naar mooie aanbiedingen. Op vakantieveilingen kan je altijd goede deals vinden dus ik dacht wellicht hebben ze wel zoiets in Duitsland. Of zijn we wellicht andere sites waar je goede aanbiedingen voor toeristen kan vinden?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing