hoe verjaag je kouwen en kraaien uit de kersenboom?
heb elk jaar veel kersen in de boom maar vogels halen alles weg
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
heb elk jaar veel kersen in de boom maar vogels halen alles weg
Weet iemand welke plant dit is? Er zat geen naamplaatje bij.
Tijdens het graven in de tuin kwam ik deze flexibele buis tegen. Ik heb deze buis opengewerkt en er loopt geen kabel doorheen. Ook lijkt het me sterk dat deze buis wordt gebruikt voor waterafvoer. Heeft iemand een idee waar deze buis voor dient en of ik hem eventueel kan verwijderen?
Er zit een nestje van een merel in mijn blauwe regen onder mijn balkon en er liggen 4 eieren in.
Hoe lang duurt het voordat de jonkies uitvliegen en het nest niet meer nodig hebben.
Ik was namelijk van plan om die blauwe regen weg te halen omdat die veel te groot word.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing