Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tuin. Vragen over doe-het-zelf, energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken en interieur vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat voor een vogel is dit?

Ik zie 'm niet, maar hoor 'm wel, in de tuin. Ik denk dat het uit een nest komt, maar kan het niet vinden. Het is een hele hoge fluittoon, gedurende 2 a 3 seconden, die dalend (maar nog steeds hoog) uitdooft. Het is hoorbaar om de 5 seconden. Na een minuut of 5(?) is het daarna stil.

Hoewel vaag omschreven hoop ik toch op een antwoord.

Toegevoegd na 1 uur:
Hier een link naar de opname! Weet niet of dit op GV zo werkt, maar dat merk ik dan wel.....

http://dl.dropbox.com/u/1359844/welkevogel.mp3

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Tuin

als ik nog een deel moet betalen aan een bedrijf, kan ik dan een factuur verlangen?

bedrijf geeft aan een offerte te hebben gemaakt. Hierop staat niet vermeldt of het excl. of incl. BTW is. Bedrijf geeft aan dat het excl. BTW is en wil mij geen factuur geven voor hetgeen dat ik nog moet betalen.

Toegevoegd na 15 minuten:
ik heb het bedrijf al een deel contant betaald en geen factuur ontvangen. Achteraf gezien was dit dus niet slim van mij. Het bedrijf wil mij hiervan geen factuur geven en ook niet van hetgeen dat ik nog moet betalen. Wat kan een bedrijf doen als ik niet betaal omdat ik geen factuur krijg?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
in: Tuin
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing