Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Televisie. Vragen over beroemdheden, films en series, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik zoek de naam van een serie, hoe luidde die?

Het was een kinderserie op nederland 3 of kro een jaar of 6/7 geleden en ging over een meisje, met haar broertje. ze had een vader die een spel ontwikkeld had en zij was met haar broertje in dat spel terecht gekomen. Het was een soort jungle en de jongen die ze daar ontmoette was een soort peter pan achtig figuur. Hij heette alleen 'Mars' Ik kan de serie nergens vinden!

Toegevoegd na 16 minuten:
Het was volgens mij een amerikaanse serie en kwam vaak voor of na flight 29 down!

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Televisie

Hoe heet dat kinder programma dat alweer een paar jaar geleden werd uitgezonden op kro, dat ging over "het land van nu" of iets dergelijks?

Het was eeb programma dat leek op zoiets als ik mik loreland alleen was het één wat donker getinte man die het presenteerde. Hij kwam welleens uit een soort houten hutje en vertelde een verhaal, waarna je een fragment zag van in konijn (of hond) verkleedden mensen. In de wereld van die konijn/honden was er een huisje die vol zat met klokjes.

Ik hoop dat iemand dit herkent en me niet voor gek verklaard want ik weet zeker dat dit op tv kwam vroeger.

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Televisie
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing