Waarom zijn sommige kinderen bij the voice kids zwart?
Hallo, soms zijn er bij the voice kids auditie's, maar je kan het gezicht niet zien, later dan weer wel. Waar heeft dit eingelijk mee te maken?
Groetjes en vast bedankt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Televisie. Vragen over beroemdheden, films en series, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hallo, soms zijn er bij the voice kids auditie's, maar je kan het gezicht niet zien, later dan weer wel. Waar heeft dit eingelijk mee te maken?
Groetjes en vast bedankt.
Ik zoek een manier om de amerikaanse Beauty and the geek terug te kijken, van 2011 ofzo, niet 2012...
Toegevoegd na 1 minuut:
Edit: niet om te downloaden, daar was een gelijke vraag over.
Deze vraag is eerder gesteld: http://www.goeievraag.nl/vraag/winst-mol-tv-serie-mol.8679, hier wordt door 4 mensen gesuggereerd dat de mol niks krijgt. Niemand die een bron geeft of aangeeft dat hij/zij bij de het programma betrokken is en dus zelf een betrouwbare bron is.
Dus NIET antwoorden als het je het denkt te weten, maar alleen als het weet (sommige mensen kunnen misschien moeilijk onderscheid maken, maar toch). Dus graag een bron vermelden of laten weten dat je zelf bij het programma betrokken en het zodoende WEET.
Dus nogmaals de vraag: Wat krijgt de mol aan het einde en is dus zijn motivatie om te doen wat hij doet?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing