Waar is de 1e fret bij een gitaar?
Waar je aanslaat of juist niet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Waar je aanslaat of juist niet?
Ik zoek gewoon een simpel remix programma voor een paar liedjes te remixen voor mijn dansgroep.
Toegevoegd na 5 minuten:
Werkt er iemand met het programma Winamp ? Zo ja is het een goed programma en kun je er de basis mee ?
None
http://www.youtube.com/watch?v=vMrSsq2IaJU
hierin staat in het midden een puntje met streepjes en een ondersteboven vraagteken, welke band is dit?(ik ga ervan uit dat het rock is want dat zijn de meeste uit dit plaatje..)
Toegevoegd na 3 minuten:
en als iemand zou weten welke band het V(?)H-logo is, zou dat helemaal geweldig zijn!
Het liefst geen boem-boem-gehalte, maar feeling good muziek. Daar bedoel ik geen 'Morning is broken' of andere cliché muziek mee. Een paar voorbeelden voor mijn muzieksmaak (zie video's)
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing