Franse song van Franse zanger die begint met vertellend jongetje. Jaren 90?
Jongetje begint eerst met het vertellen van een verhaaltje als inleiding voor het liedje.
Toegevoegd na 13 uur:
Niet van Les Poppys/Poppies
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Jongetje begint eerst met het vertellen van een verhaaltje als inleiding voor het liedje.
Toegevoegd na 13 uur:
Niet van Les Poppys/Poppies
Hoi,
Ik zoek voor een bruiloft de instrumentale versie van Liefde voor Muziek van Raymond van het Groenewoud.
Weet iemand waar ik deze kan vinden?
Alvast bedankt!
Groeten,
Mark
Ik heb op radio 2 een liedje gehoord.
Het doet een beetje oper(a)(rette) achtig aan.
Hoe vaker ik het hoor, hoe leuker ik het vindt.
Meer info kan ik niet geven.
wie weet het?
Toegevoegd na 3 uur:
Je kon om +/_ 15.15 uur stemmen of je het liedje vaker wilde horen of dat het nooit meer gedraaid moest worden.
Stemming was mislukt.
moest 5+ of 5- stemmen zijn. ( dus 5 stemmen voor of 5 stemmen tegen)
Toegevoegd na 1 dag:
Ik weet inmiddels de uitvoerende persoon en naam van het lied.
Rubino`s aria,,, van ,,,aria en geisha. (of anders om)
Ik heb het alleen nog niet bij youtube kunnen vinden.
over vrouwen en ik wordt er echt door geraakt. Waarmee kan dit te maken hebben?
Toegevoegd na 35 minuten:
kan dit ook te maken hebben omdat ik de laatste tijd toch een beetje in love ben geweest maar afgewezen ben?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing