Waar vind ik het nummer van surkin White knight two maar dan met ook de vocalen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Muziek. Vragen over beroemdheden, films en series, radio, stripboeken en tekenfilms, televisie en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ze kan toch erg goed zingen? Of ligt het nu aan mij? Waarom verkoopt haar CD dan niet?
http://www.youtube.com/watch?v=Uqq8QZCdp2Y
Ik hou van Bach, Vivaldi, barok, cellomuziek, vioolconcerten, en ook sommige klassieke zang, niet te zwaar/bombastisch met mooie melodieen.
Bus rijdt door stad, jaren 90 trance/dance, geen hardcore feelings
Als je "Lang zal ze leven" zingt, klinkt dat vrolijk en opgewekt. Zing je datzelfde liedje in een mineurtoonsoort dan ervaren de meeste mensen dat als erg droevig en melancholisch, maar waarom is dat zo?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing