Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Internet. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kun je snel downloaden via een ouderwetse kabel?

Hoe kun je snel downloaden via een ouderwetse/vaste internetkabel? Als ik bijvoorbeeld grote PDF's, HD-afbeeldingen die ik als wallpaper wil gebruiken of youtubevideo's via VCL-player wil downloaden via de kabel duurt dat langer dan via mijn laptop met wifi. Ook lijken tijdens het downloaden programma's soms vast te lopen als je bijvoorbeeld tegelijk muziek luistert, mail open hebt staan, een word-document open hebt, een paar tabbladen op internet en dan gaat downloaden. Met geluk sluit alleen het programma, maar soms moet ik de hele computer opnieuw opstarten voordat hij weer soepel loopt. Wat kan ik het beste doen om vlot te downloaden?
*VCL = VLC media player

4 jaar geleden
in: Internet

hoe komt het dat ik clipmyhorse niet goed kan bekijken?

het grogramma staat een tijdje stil, begint weer, gaat in slowmotion, gaat weer versneld verder. slaat stukken over om weer een 30 seconden normaal te bekijken is, dan weer slowmotion om verder te gaan op het actuele punt. Kan ook een minuut stilstaan om op het actuele punt verder te gaan. Clipmyhorse zegt dat het aan het aan de sterkte van ziggo ligt. Het beeld is overigens uitstekend, het komt ook voor dat het beeld stilstaat en het commentaar gewoon verder gaat.

Verwijderde gebruiker
4 jaar geleden
in: Internet
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing