Is het slecht om met dit weer met het raam open te slapen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb dus vannacht gedroomd dat ik aangevallen werd door een moordenaar. Hij wilde een mes in mijn borstkast (doorheen mijn kleren) steken. Toen ik wakker schoot voelde ik een drukkend gevoel op mijn linkerborstkast. Hoe komt dit precies?
Ik heb meerdere Corona zelftesten gedaan. De testen geven allemaal een wit streepje die volgens mij roze horen te zijn. Zou iemand mij kunnen vertellen hoe ik de testen moet opvatten?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing