Wat is een donkerblauw/donkerpaars bobbeltje op mijn sluitspier?
Ik merkte dat ik een bobbeltje op mijn anus heb die ongeveer 4 mm dik is. Een maand geleden zat er helemaal niks. Wat kan dit zijn?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Gezondheid. Specifieke vragen over alternatieve geneeswijzen, anticonceptie, diëten en voeding, gebit, genotmiddelen, lichamelijke klachten, medicijnen, optiek, psyche, seksualiteit en ziekten vind je in één van de subcategorieën.
Ik merkte dat ik een bobbeltje op mijn anus heb die ongeveer 4 mm dik is. Een maand geleden zat er helemaal niks. Wat kan dit zijn?
dit is echt een heftige gebeurtenis voor mij geweest en ik ben hier nog steeds getraumatiseerd door maar op nieuwjaars avond werd ik verkracht in mijn slaap door mijn neef. hij heeftt het zonder enige anticonceptie bij mij gedaan en ik weet niet hoe ik me hieruit moet redden want ik ben nog maar 16 jaar en ik heb nergens aan getwijfeld en de dag erna een morning afterpil gekocht. maar nu zit ik met een branderig gevoel iin mijn vagiina de hele dag door en ik weet niet of dit vals alarm is of ik nu al kan merken dat ik een soa heb. wat zou ik kunnen doen aub antwoord hierop.
Hallo,
Ik ben een jongeman van 20 jaar. Al sinds begin van mijn puberteit heb ik last van extreme groei. Zo ben ik tot 194cm gegroeid en heb ik grote handen en voeten (maat 47). Ook heb ik last gehad van groeistriemen op mijn rug door het te snel groeien in lengte. Daarnaast is de vorm van mijn gezicht veranderd. Zo heb ik een brede kaaklijn en is de grote van mijn wenkbrauwbeen afgelopen jaren erg toegenomen.
Ook heb ik een lage hartslag (50/60 BPM), ik weet echter niet of dat er iets mee te maken heeft.
Zou dit een vorm kunnen zijn van Acromelagie?
Kan een mondkapje het inhaleren van rook bijvoorbeeld bij brand beperken/tegenhouden?
Je hebt na de bevalling natuurlijk eerst die periode met vloeiing.
Maar wanneer word je voor het eerst weer echt ongesteld?
De kleine is nu bijna 8 maanden, maar ik heb nog niks gemerkt. Heb 6 maanden borstvoeding gegeven, weet niet of dat uitmaakt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing