Chirurgen oefenen vaak met een simulator. Waar kan je deze kopen? Of alleen de software?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Er zijn diverse soorten Alternative Reality Games (http://en.wikipedia.org/wiki/Alternate_reality_game). Sommigen zijn primair een marketingmiddel voor een merk, anderen zijn vooral bedoeld als educatief middel.
Zijn er ook Nederlandse ARG's die een educatief/voorlichtend doel hebben (in de wiki omschreven als "Serious ARG"?
http://en.wikipedia.org/wiki/Alternate_reality_game#The_Serious_ARG
(Deze vraag is een herformulering van een eerdere vraag, die door het mod-team werd geïnterpreteerd als een mening-inventarisatie. Dat is met klem NIET het doel van de vraag.
Toegevoegd na 9 uur:
Ik bedoel trouwens een gratis ARG
Ik zou graag een antwoord willen krijgen, want het is voor een schoolproject. Bedankt!
Ik heb gehoord dat ik dan al mijn plug-ins moet updaten maar hoe doe ik dit?
Een week geleden wilde ik mijn vriendin uitnodigen om WoW te spelen, dat wou ze wel, dus ik heb de 'invite a friend' button gebruikt om haar uit te nodigen. Dat werkte of lukte niet helemaal omdat ik er niets van snapte. Weet ook niet meer hoe dat verder is gegaan. Dus ik heb voor haar maar een trial gedownload. Die heeft ze gespeeld en nu wilt zij een betaald account hebben.
Ik heb de battle chest gekocht en gedownload, en ook 1 maand speel tijd ( ik wist niet dat dat bij de battle chest in zat ). Dus 20 euro gespendeerd om een spelletje te kunnen spelen.
Alles ging goed en wel, spel geinstalleerd, gedownload en zij kon lekker spelen. Tenminste dat dacht ik, ik wilde haar toevoegen aan mijn guild, ik wilde goud naar haar toesturen voor een startbudget, en leuke gear voor haar verzamelen maar dat lukt niet. Als zij ingame is, en ik nodig haar uit, zegt ie telkens dat zij nog in een starter edition zit. Terwijl ik dus alles heb gekocht en geinstalleerd.
Ik heb verschillende tickets gestuurd naar GM's maar zij werken ook niet mee. Telkens hetzelfde antwoord, dat ze alles gereset hebben en dat het nu wel goed moet zijn.
Maar elke dag hetzelfde beeldje. Can't do that in starter edition.
Ik weet niet wat ik moet doen, moet ik iets downloaden? Wachten tot de trial afgelopen is? Moet ik WoW er maar helemaal afgooien en opnieuw installeren?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing