hoe kan het nadat ik een x-ray cheat heb geïnstaleerd in minecraft een zwart scherm na het inloggen en openen van de singleplay modus ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan je in Max Payne 3 vrij rondrijden/lopen, net zoals in de GTA serie?
Ik wil graag het spel Minecraft kopen maar de echte website is dus niet Https beveiligd. Kan iemand mij helpen???
(Ik wil GEEN cracked versie want die heb ik al, ik wil de echte)
Ik wil graag Diablo III kopen, maar sites raden dit mij af door mijn slechte videokaart. ik heb de basisvideokaart van mijn pc, een GeForce 7050 / nForce 610i wat niet genoeg blijkt te zijn. Is het makkelijk en goedkoop om een nieuwe te kopen die beter is?
Ik wil permissions 3.1.6 downloaden voor mijn bukkit server maar als ik op de download link klik op bukkit.org krijg ik error 404. Dus heeft iemand een werkende link?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing