Hoe formarteer ik een externe harde schijf naar een PS3
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik heb al flink rondgekeken ivm het beschermen/registreren van een idee / techniek.
Het vastleggen bij in Brussel kost niks (iDepot) maar biedt in feite ook geen bescherming, of levert geen intellectueel eigendom op.
Aan de andere kant is geschreven code wel automatisch intellectueel eigendom. Dat hoef je zelfs niet eens vast te leggen, als het maar aantoonbaar is dat je het zelf als eerste geschreven hebt (en dan is dat iDepot wel weer handig)
Maar als je het principe van hetgeen je bouwt wil beschermen in een octrooibank, dan kost het je onderhand een fortuin! Dat is voor mij eigenlijk niet haalbaar. Temeer omdat ik nog niet eens gekwantificeerd heb of er inderdaad geld aan te verdienen valt, en hoeveel.
2 reëlere vragen zijn dan ook:
- is er een betaalbare manier om je idee te beschermen?
- als dit niet mogelijk is, hoe kan ik het beste geld verdienen aan een idee, zonder het zelf helemaal uit te hoeven ontwikkelen?
Als deze 2 vragen niet te beantwoorden blijken heb ik ook voldoende antwoord, want dan zit er niets anders op dan het zelf te gaan uit ontwikkelen.
Ik wil weten hoeveel fps ik heb in BF3
Toegevoegd na 21 seconden:
FRAMES PER SECOND
Ik heb al de nieuwste Java versie gedownload,ben al uren bezig geweest maar krijg het niet voorelkaar,alvast bedankt voor de moeite!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing