hoe kan je op CALL OF DUTY MW3 makkelijk xp verdienen?
wil graag snel level up (heb een weddenschap :p)
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Games. Vragen over gezelschapsspellen en spelcomputers vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
wil graag snel level up (heb een weddenschap :p)
Ik krijg een foutmelding bij BF2 demo dan heb zegt ie dat alleen Win-32 kan draaien en ik heb Win-64 hoe krijg ik dit probleem opgelost want het spel is echt cool
Ik heb een 3D televisie (van LG mocht dat er toe doen) maar het enige 3D waarmee ik nu spellen kan spelen is met de Converter die op de TV zit, en het lijkt me niet dat dit de manier is waarop het moet.
Hoe kan ik het dan op de pc en playstation activeren?
Ik heb ook al geprobeerd de belastingen te verlagen maar dat helpt ook niet
als ik speel dat gaat het speelt dat staat dan weer vast en dan weer los
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing