kan een hond een thia krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Wonden zijn gehecht en bevinden zich op de schouders en nek. Een MPS vind ze vervelend (logisch) maar ook zijn de gaten waar haar achterpoten in zitten iets te groot. Als ze zich draait verdwijnen haar achterpootjes in het shirt, zo kan ze dus niet meer goed lopen en misschien kan ze zo ook bij haar wonden. Een kap zal ook niks uithalen en zal precies op de wonden drukken en een sok zal ze zo af hebben.. Zijn er nog andere mogelijkheden?
Mijn kat laat soms winden die echt niet te harden zijn. Kan dit een soort darmziekte zijn (ik herinner me dat mijn oma dat ook had, is wel niet echt eerbiedig, maar de reuk is zowat hetzelfde)...
Of is er een andere mogelijke oorzaak?
En wat kan ik eraan doen? Ik ben al enkele keren van voedsel veranderd, maar het fenomeen blijft.
Toegevoegd na 15 uur:
mijn kat krijgt meestal droogvoer, af en toe ook natvoer (wat ze minder graag lust behalve als het heet buiten is dan schrokt ze dit op). ik heb al alle merken geprobeerd, stinkende winden blijven. het ruikt naar gegist voedsel en ze heeft het ook als ze bv. gekookte vis krijgt (overschot van een visschotel, ik maak dit niet speciaal voor haar klaar, en zonder saus natuurlijk...) of een restje tonijn-uit-blik. dus niet enkel bij vlees.
Dit is mijn gup genaamt floor ze is altijd al wel dik geweest maar nu is ze dikker, ook zondert ze zich af van de rest. Toch is er geen duidelijke zwangerschapsvlek te zien( mischien ligt het aan mij) nu is mijn vraag is mijn gup zwanger of niet? Alvast bedankt
ik en mijn vriendin (slechtziend / slechthorend) denken er aan om een amerikaanse akita te kopen, maar is dit een goed idee? Ik heb ervaring met dalmatier, american staffort, en mix staffort die vorige week dinsdag gestorven, ze was 13 jaar en een schat van een hond. Nu willen we een hond waarmee we op vakantie naar frankrijk kunnen zonder al die documenten. Door hun intelligentie gaat de akita misschien rekening houden met mij vriendin haar beperkingen?
Toegevoegd na 29 minuten:
een reu of teef aangeraden?
ik denk aan een teef om minder probl met andere honden te hebben.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing