hoe maak je een parkiet tam, en leer je 'em praten?
ik krijg binnenkort een parkiet, hoe krijg ik hem/haar tam. iemand zei tegen mij dat je ze ook kan leren praten, hoe doe je dat?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
ik krijg binnenkort een parkiet, hoe krijg ik hem/haar tam. iemand zei tegen mij dat je ze ook kan leren praten, hoe doe je dat?
Ik heb buiten een teil met vissen erin die eruit moeten nu het vriest anders vriezen ze kapot want de teil is te ondiep. toen ik ze in een emmer binnen had gezet gingen ze op hun zij drijven (ik denk door het temperatuurverschil) dus heb ik de emmer maar in de schuur gezet afwachtend tot het niet meer vriest en ik ze weer in de teil kan doen maar ik vraag me af of dit wel de goede manier is?
Mijn konijn is een mannetje en nu 7 jaar oud. Hij staat in een hok in de keuken. Ik ben van plan hem een knuffeltje te geven, maar ik heb gelezen dat konijnen in sommige knuffels kunnen stikken. Welke soort knuffels is wel geschikt voor konijnen?
Alvast bedankt
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing