Poes 3 jaar en nu een kater (kitten) of poes erbij?
Kater is overleden, nu heb ik zijn zusje nog. Het was altijd een "bitch" En nu echt heel lief! Ik wil binnekort verhuizen en een nieuwe kat erbij. Kater of poes? En eerst verhuizen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Kater is overleden, nu heb ik zijn zusje nog. Het was altijd een "bitch" En nu echt heel lief! Ik wil binnekort verhuizen en een nieuwe kat erbij. Kater of poes? En eerst verhuizen?
Daarvoor geen problemen. Ik houd de gesteriliseerde poes wel alleen maar soms lukt het niet altijd. Daarvoor kwamen ze wel goed overeen en spelen ze met elkaar.
En wat gebruik je waarvoor?
Als ik het voer op de bovenverdieping plaats heeft mijn konijn niet door dat hij daar moet zijn om daadwerkelijk iets te eten te krijgen. Later ontdekt hij vanzelf dat er boven voedsel aanwezig is als hij toevallig voorbij loopt. Waarom hebben konijnen dit inzicht niet?
None
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing