Me kitten ziet de krabpaal en plank niet maar de deurmat vind ze wel intresant kan ik er voor zorgen dat ze der krabpaal en plank wel gaat gebruiken
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ik woon door de week in een studentenhuis, met een woonkamer en een slaapkamer. De omgeving is rustig (ze zou naar buiten kunnen)
Er zijn hier soms wel borrels (alleen in de woonkamer) en in het weekend zou ze 2 uur moeten treinreizen en mee naar huis komen. Ik woon op het platteland dus daar zit ze ideaal.
Ik weet dat dit toch hectische omstandigheden kunnen zijn voor het beestje, maar is het echt onmogelijk?
Als ze er van jongs af aan (11 weken) aan went?
Maar vertel het me maar gewoon eerlijk als je het me echt af raad.
Toegevoegd na 8 minuten:
Ik ben ongeveer 3 dagen per week een paar uur weg. Voor de rest veel leren hier.
Als ik deze verzekering erbij neem.
http://www.petplan.nl/result1.htm?diersoort=kat&leeftijd=1&dier=x
En de aanvullende Sterilisatie en Castratie Verzekering.
En het jonge beestje gratis kan krijgen.
Hoeveel zou ik kwijt zijn aan medische kosten/voer/onderhoud?
Bijvoorbeeld in een reismandje?
Ik kan goed met katten. Ik heb zelf ook mijn hele jeugd door een poes gehad. Vaak gevoerd. Soms vlooienspul gegeven. Teken verwijdert. Laten plassen en in de gaten gehouden.
Alleen ga ik nu hier op mezelf wonen (Als student) en ik koop een erg jong katje (hoogsten 10 weken uit) zijn er zaken waar ik op moet letten? Zijn er Do's en Don't? Kan haar gewoon normale brokjes voeren enzovoort?
Toegevoegd na 1 uur:
Die kat was een familiekat. Dus niet mijn verantwoording.
Vandaar dat ik "vaak gevoerd" neerzet. Ik heb per week ongeveer 3 dagen 2-4 uur werkgroep/college. Soms 's nachts een borrel. Sorry hoor, maar dan ben ik toch meer thuis dan de gemiddelde Nederlander? Ik zit hier bijna heel de week thuis te leren.
Niet allemaal zo vijandig gaan doen, alsof ik een dierenbeul ben. Ik ben werkelijk gek op katten. Als ik er één voorbij fiets ga ik ze zitten knuffelen. En katten zijn ook gek op mij. Ik zou er alles aan doen om zo'n beestje een goed huis te geven. Ik ben dan ook bezorgd dat ik iets fout zou kunnen doen en vraag daarom dus deze vraag.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing