mijn hond haart heel erg uit, wat kan ik hier tegen doen? Het is een beagle kruising kooiker en heeft heel kort haar
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Er komen medicijnen in het water van mijn tropische aquarium in verband met blauwalg. Daarna zal ik mijn filter opnieuw gaan opbouwen qua inhoud. Ik was niet tevreden met de vorige inhoud (was voornamelijk kool). Hoe is de inhoud van het filter het best? Ik heb sponzen: groene, blauwe, zwarte en filterwatten.
Kleine bak (65l). Vissenbestandje: 9 neon tetra's, 3 meervalletjes, 5 fantoomzalmpjes.
Onze kat van bijna 19 jaar hebben ze pas geleden medio 10 September een tand getrokken en ze hebben tandsteen verwijderd.
Ze is goed opgeknapt door de antibiotica.
Alleen rochelt ze enorm ze heeft haar tong een beetje of half uit haar bek hangen en de linkse helft van haar bek hangt soms naar beneden of de bek hangt compleet een stukje open.
Ze maakt een enorm lawaai maar verder is ze toch heel alert en spint ook regelmatig .
Maar dat rochelen dat vinden wij wel heel vreemd.
In haar bek is er niets te zien en eten drinken en naar de bak gaat allemaal prima.
Ze heeft wel een nierziekte maar daar krijgt ze Fortekor voor.
Wie herkend dit?
hij is dan in een soort rust toestand. ik ben vergeten hoe dat heet...
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing