Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kunnen we doen om de open wondjes onder onze muis haar oortjes te laten genezen?

We hebben een kleurmuisje van ong. 1 jaar oud. Ze heeft sinds een week of zes open wondjes onder haar oortjes. Het wordt steeds erger. In het begin had ze ook erge jeuk en heeft hiervoor een anti-meitmiddel gekregen.

De jeuk is nu wel iets minder maar de wondjes blijven open. Ook in haar oorflapje zit een gaatje en is het zwart erom heen (lijkt afgestorven te zijn). Ze zit alleen in een kooi maar krijgt behoorlijk veel aandacht van haar 15 jarige verzorgster.

We hebben al 3 weken een middel tegen huidinfecties (Surolan, eigenlijk voor kat en hond) gebruikt en moeten nu naar 2x per dag hiermee. Volgens mij zit deze zalf er niet echt lang op. Ze gaat zich altijd meteen wassen na aanbrengen.

Ze is al 3x bij de dierearts geweest, maar ik zie weinig verbetering. Is er een andere manier? Natuurlijke geneeswijze oid? Kruiden die ze kan/mag eten die genezing bevorderen? Het is echt erg zielig voor haar. :(

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Mijn kitten van 8 weken wil niet eten. Wat kan ik doen?

Ik heb de kitten sinds donderdag en hij wil niet of nauwelijks eten of drinken. Heb al kattenmelk, kittenbrokjes water en zakje geprobeerd maar hij wil niet. Ook een babyflesje werkt niet.
Iemand nog idee. Morgen gaat hij direct naar de dierenarts maar voor nu kan ik misschien nog iets doen.

Toegevoegd na 1 minuut:
Hij slaapt bijna heel de dag en wil heel de dag op schoot. En speelt soms even.

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing