twee jongentjes of toch een jonge en een meisjes konijn?
ik heb samen met mijn zus drie weken lang twee mannetjeskonijnen maar nu begint die van mijn met de ander te ... doen jongentjes konijnen dat vaker of zijn het toch een jonge en een meisje?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
ik heb samen met mijn zus drie weken lang twee mannetjeskonijnen maar nu begint die van mijn met de ander te ... doen jongentjes konijnen dat vaker of zijn het toch een jonge en een meisje?
Een vriendin van mij heeft een klein hondje van een jaar. Al van klein af aan. Echter is ze nog steeds niet zindelijk en doet ze overal haar behoeftes! Ik weet ook dat ze het hondje niet veel uitlaat. Maar als ik zeg dat het raar is dat ze niet zindelijk is nog zegt zij dat het niet erg is en dat een hondje 1,5 jaar daar over kan doen. 1,5 haar?! Dat is nog al wat! Mijn hond was binnen twee weken zindelijk! Wat denken jullie? Klopt het wat zij zegt?
Toegevoegd na 1 minuut:
Typ foutje: haar moest uiteraard jaar zijn.
Mijn konijn woont al 3 jaar in een redelijk grote kooi, alleen. Telkens als z iets (een hand, een wortel,...) ziet verschijnen in haar kooi knort ze. En met knorren bedoel ik letterlijk: KNORREN! Als we haar schoonmaken zitten we met het zelfde probleem, ze haalt uit naar de borstel of zet er haar tanden in (al knorrend).
Ze is heel erg hebberig, op het moment dat je iets uit haar kooi neemt dreigt ze, daarmee bedoel ik dat ze knorrend op je afkomt. Als je doorgaat zou ze waarschijnlijk bijten. Als we haar optillen of naar een andere plek brengen is ze heel erg bang en doet ze alles om in haar kooi te geraken.
Wat is er mis met haar? Ik zeg tegen mijn ma dat ze gezelschap nodig heeft, een ander konijn/cavia dus, maar dat mag niet, dus dat is geen optie :(
Ps: tegen mij gedraagt ze zich nog het best (ze likt me soms) maar tegen de rest is ze nog agressiever
Toegevoegd na 4 minuten:
Eigenlijk is ze best lief, maar ze kan er écht niet tegen als iemand/iets in haar kooi zit!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing