Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik mag morgen 2 kittens van vijf maandjes ophalen. Hoe leer ik ze op de kattenbak te zitten als die beneden staat? Onze woonkamer is 1 hoog).

We wonen zo dat je als je binnenkomt in de hal staat en eerst de trap op moet voor je in het woon/eet gedeelte bent. Dit is 1 grote open ruimte en wij willen hier liever geen kattenbak vanwege de stank. Hoe kan je katjes het best leren om op de bak te gaan zitten als die 1 verdieping lager staat?

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

waarom graaft mijn kat in zn waterbakje?

Mijn kat krijgt iedere ochtend en mits nodig savonds vers kraanwater, maar sinds een aantal weken graaft hij in zn waterbakje met het resultaat dat de hele keukenvloer onder water ligt, verder vind ik het bakje ook vaak helemaal aan de andere kant van de keuken.. Hij deed dat hiervoor nooit en ook niet met zijn brokjes en nu vraag ik me toch af, waarom wel met zijn waterbakje ??

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Waarom mauwt poes de hele dag door?

Hoi! Mijn 15 jarige kat mauwt sinds een jaar ofzo echt de hele dag door. Hert lijkt soms meer schreeuwen dan miauwen. Ze is paar maanden terug nog bij de dierenarts geweest nadat ze vaak niesziekte had, maar dit is verholpen. Toch nog steeds dat gemiauw. Ze is altijd al een mager ding geweest en is niet magerder geworden de laatste tijd. Ze is ook erg gefocust op voedsel. (daar mauwt ze ook om). Er staan altijd brokjes maar ze schreeuwt dan om blikvoer (geef ik meer dan raakt ze aan de diarree...oude darmen I guess). Bij het mauwen/schreeuwen heeft ze ook een rare blik in haar ogen en schreeuwt als het ware om niets :s
Als ik haar buiten zet dan hoor ik het gemauw zelfs als ik binnen op mijn kamer zit.

Suggesties wat te doen? Wordt er nl helemaal gek van ;)

Alvast dank,
gr Jane

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing