Is er een mogelijkheid om dat pictogram om YouTube te verbinden te verwijderen?
Ik klik er vaak per ongeluk op en dan verbind die al. Dus zou je dat pictogram helemaal kennen verwijderen ook al is er een Samsung TV in de buurt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Tablets. Vragen over audio, camera's, huishoudelijke apparaten en tablets vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik klik er vaak per ongeluk op en dan verbind die al. Dus zou je dat pictogram helemaal kennen verwijderen ook al is er een Samsung TV in de buurt?
Ik heb in het plafond een hele lange kabel liggen, die aan beide zijden is voorzien van een scart stekker. Om een heleboel breekwerk te voorkomen ben ik op zoek naar verloopstekkers van scart naar HDMI. Dit gaat dus niet om het overzetten van analoog naar digitaal signaal, maar puur om de verloopstekkers. Dus digitaal in en digitaal uit, maar dan gebruik maken van een oude scart kabel met verlopen. Ik verneem graag reacties.
We hebben Ziggo en willen weten welk nummer we moeten hebben voor de ondertiteling voor de Duitse Zender "RTL" op teletekst.
We willen alleen de Free to Air programma's ontvangen. NPO 1 2 3 en de Regionale zender.
Deze zijn gratis en er is geen abbonnement voor nodig.
Vroeger keken we dat via een oud Digitenne kastje. Dat kan niet meer helaas.
Onze TV blijkt de juiste ontvanger ingebouwd te hebben. Maar toch ontvangen we niks.
Moeten we nog een extra antenne kopen? En wat voor eentje dan?
Ik zie actieve en passieve, met stroom, zonder stroom enz.
Die oude van Digitenne werkt niet.
ik zal laten zien wat ik bedoel. ik wil graag een tv kopen bij bol.com die zegt dat 3d er niet op zit maar dat de technologie er wel in zit. ik vroeg me dus af of 3d er in zit. alvast bedankt, mvg,
Ben van Oers
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing