Hoe delen ze in Amerika de programma's in ivm. tijdzones?
Ik zie wel eens staan op mtv 10.30/9.30c. Ik weet nu dat c voor central staat en dat dat een van de 4 tijdzones is. Maar hoe delen ze daar de tv programma's dan in?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Televisie. Vragen over beroemdheden, films en series, muziek, radio, stripboeken en tekenfilms en tijdschriften vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zie wel eens staan op mtv 10.30/9.30c. Ik weet nu dat c voor central staat en dat dat een van de 4 tijdzones is. Maar hoe delen ze daar de tv programma's dan in?
Het vaak zo dat als er een zielige film of programma op is het moeilijk is om de tranen binnen te houden. Hoe kan dit en hoe kan je dit voorkomen?
Ik weet wel waar de gevel is gefilmd van huis nummer 101 dat was in Holle maar de huiskamer en keuken en gemeente huis binnen en die kapperszaak dus bedoel alle binnen opnamen zijn die van de studio?
Toegevoegd na 10 minuten:
oja Holle moet Hove zijn
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing