Hoe kan het sluitergeluid bij de camera van de Samsung Galaxy Mega uit?
Ik zou graag het sluitergeluid van mijn camera uitzetten, maar kan nergens vinden hoe dit uit kan. Weet iemand dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zou graag het sluitergeluid van mijn camera uitzetten, maar kan nergens vinden hoe dit uit kan. Weet iemand dit?
Ik wil bijvoorbeeld wel inkomende berichten horen + trillen. Maar niet bij Facebook berichten.
Bij whatsapp is het wel gelukt. Nu facebook nog.
Heb dat niet met alle contacten
De htc one x van vrienden heeft zichzelf gereset. Hierdoor zijn alle apps ook kwijt. Deze zijn wel betaald, maar kunnen niet meer gedownload worden. Hoe kan hij alles terugkrijgen?? Wie heeft er tips??
Ik was vergeten dat mijn mobiel in mijn achterzak zat, en ik toen viel hij erin. Ik heb hem er direct uitgehaald en nu ligt hij in de rijst, want dat absorbeert. Maar als hij het niet meer doet, zou de verzekering het dekken? Hij was namelijk behoorlijk duur (LG optimus L9).
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing