Als ik op mijn smartphone ben verbonden met wifi gaat het internet mb er dan niet van af als ik dan bijv. op whatsapp ga?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik bel vaak mijn vriendin in het buitenland en vaak krijg ik geen verbinding maar wel de call back service. Heel vervelend wat dat ook dat kost beltegoed en ik krijg geen verbinding
Dus krijgt diegene dan een bericht dat er iemand heeft gebeld? Of is het helemaal niet aangekomen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing