Wanneer er een android besturing op je smartphone zit heb je dan altijd toegang tot whatssapp?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik in het menu ben van mijn iPhone en ik haal het extra scherm naar beneden, dan staan daar alle beurzen enzo. Hoe haal ik dit weg?
Hoi goeievragers :)
Ik zoek een telefoon voor mijn vriend, alleen begin ik zelf nu een beetje agressief te worden van al die gebruiksonvriendelijke websites van elektronicawinkels. Bovendien ben ik benieuwd naar jullie suggesties en ervaringen.
Ik zoek een telefoon;
- tussen de 0 en 140 euro (liefst minder natuurlijk, dit is de max.),
- met android
- met wifi
- met qwerty.
Kan het nou echt zo moeilijk zijn als het nu lijkt of zoek ik gewoon heel erg slecht?
Thanks in advance :)
Ik woon momenteel in Amerika en heb een amerikaanse simkaart in mijn Nederlandse telefoon en dat werkt allemaal prima.
Voordat ik naar de homescreen van mijn telefoon kan gaan moet ik een code invoeren en als je die te vaak verkeerd invoert dan kan ik niet meer mijn telefoon gebruiken.
Nu weet ik prima wat mijn code is maar in mijn broekzak gaat ie soms uitzichzelf verkeerde codes invoeren en nu kan ik hem dus niet meer gebruiken als ik mijn Gmail account met wachtwoord opgeef. Die weet ik dus niet en ik heb ze aleen maar aangemaakt omdat het moest en ik ging er niet vanuit dat ik ze ooit nog zou gebruiken. Hoe kan ik u toch nog mijn telefoon en simkart gebruiken?
Ze zijn beide T mobile prepaid; blackberry; en ouderwetse samsung
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing