waarom denk ik af en toe dat mijn tel trilt terwijl dat niet zo is?
Soms durf ik te zweren dat ik mijn telefoon hoorde trillen in de tas maar als ik kijk is er niks aan de hand
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Soms durf ik te zweren dat ik mijn telefoon hoorde trillen in de tas maar als ik kijk is er niks aan de hand
Ik heb per ongeluk mijn pin code 3x fout ingetoetst.
en ik moet nu mijn puk-code invoeren maar die ben ik helaas kwijt.. kan iemand me helpen ik kan me nummer niet kwijt dus ook geen andere simkaart..
Ik heb swype perongeluk aangezet en ik vind het erg onhandig. Ik heb geen idee hoe ik het nu weer uit moet zetten. HELP!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing