Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

is mijn nummer geblokkeerd? wanneer ik bel gaat de telefoon 4 keer over en dan op voicemail

Wat ik verneem is dat wanneer iemand je nummer geblokkeerd heeft (iphone5) dat je een in gesprek toon krijgt of meteen voicemail. Echter wanneer ik bel gaat dectelefoon 4/5 keer over dan vm.

Toegevoegd na 1 uur:
Ik weet niet of helemaal duidelijk ben geweest. Het gaat erom dat ik wil weten of ik geblokkeerd ben door een vepaald persoon. Als ik die persoon bel gaat de telefoon van die persoon 4/5 keer over en dan op voicemail.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Telefoons

Is een nieuwe Iphone 4 uit de winkel nu al automatisch ingesteld op IOS7 of zit er nog IOS 6 op??

Ik krijg maandag een nieuwe iphone 4 want mijn oude was kapot. Heb hem opgestuurd en krijg van mijn provider dan een hele nieuwe. Ik had op mijn kapotte iphone 4 nog ios6 staan want dat vond ik fijner, maar als ik nu een nieuwe krijg staat er dan niet automatisch al ios7 op?? Hoop het niet!! Heb trouwens ook geen reserve kopie gemaakt..

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Telefoons
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing