Waar kan ik mijn Vodafone simkaart kleiner laten knippen?
Ik heb een Vodafone simkaart in mijn iPhone 3GS. Nu heb ik een iPhone 4 gekocht. Maar daar past mijn simkaart niet in. Waar kan ik hem kleiner laten knippen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb een Vodafone simkaart in mijn iPhone 3GS. Nu heb ik een iPhone 4 gekocht. Maar daar past mijn simkaart niet in. Waar kan ik hem kleiner laten knippen?
Na 10 minuten gratis bellen???? ik bel meestal nooit 10 minuten, dan heb ik daar toch niets aan?
Op 14-02-2013 kondigde de Opta aan dat mobiel bellen naar betaalde nummers (waaronder 0900-nummers) goedkoper zou worden per 1 juli. Zie ook deze link: https://www.acm.nl/nl/publicaties/publicatie/11164/Beleidsregels-artikel-5-Besluit-Interoperabiliteit/
Is deze wijziging inderdaad al van kracht gegaan?
Of weet iemand waar ik die informatie kan vinden?
Alvast hartelijk dank.
Hallo, ik heb vodafone, en ik heb wegens privéredenen mijn telefoon voor een poos niet aangehad (1 á 2 maanden). Ik heb hem sinds vanochtend weer aan.
Een vriendin stuurde een sms naar mij, deze heb ik niet binnengekregen, mijn moeder stuurde een sms naar mij (op antwoord van een sms van mij die wel bij haar aankwam) en ook haar sms kwam niet bij me aan.
Zojuist heeft een kennis een sms gestuurd, kwam niet aan. toen heb ik de batterij en sim eruit gehaald en erin gedaan en toen kreeg ik de laatste sms binnen, die andere niet. toen heeft mijn moeder het nog eens geprobeerd, en raad eens, weer kreeg ik niks binnen.
Hoe kan dit? Wat er tegen doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing