Mijn Samsung Galaxy Ace loopt vast bij het opstarten ?
Als ik mijn mobiel opstart, dan blijft hij hangen bij het "Samsung Galaxy Ace GT-S5830i" scherm. Ik heb zo'n kwartier gewacht maar er gebeurt niets. Hoe moet ik dit oplossen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Telefoons. Vragen over abonnementen, apps en mobiele telefonie vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Als ik mijn mobiel opstart, dan blijft hij hangen bij het "Samsung Galaxy Ace GT-S5830i" scherm. Ik heb zo'n kwartier gewacht maar er gebeurt niets. Hoe moet ik dit oplossen?
Ik krijg het niet gevonden. Wie helpt mij? Alvast bedankt
Mijn galaxy gio is geblokeerd en als ik een nieuwe batterij aan de achterkant doe is het dan over met dat geblokeer gedoe? En als ie geblokeerd is staat er log in in uw google-account maar als ik me emailaderess doe en wachtwoord zeggen ze onjuist! Dus ik wil een nieuwe batterij (accu) halen. Is het dan over??
Ik heb dus vaak oortjes in op de PC, dus hoor ik het niet als m'n telefoon afgaat.
Kan je dus instellen dat het beeld aanspringt bij een nieuw bericht?
Dit had ik namelijk wel altijd op m'n iPhone.
Ik wil een samsung galaxy ace bij hi kopen, maar is deze simlockvrij? Als dat niet zo is, kan ik wel mijn simyo simkaart (aangesloten bij KPN) in een mobiel met simlock van hi doen? Hi is ook aangesloten bij KPN, dus het lijkt mij dat dat in principe sowieso moet kunnen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing