Kan ik zonder wifi toch gratis muziek luisteren ??
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het begon met de laatste Android update, naar 6.0.1 uit m'n hoofd. Na een bepaalde tijd stopte de frontcamera ermee. Na opnieuw opstarten werkte alles weer tot hij het na een bepaalde tijd weer begaf.
Sinds een uurtje doet nu ook de camera op de achterkant het niet meer. Er staan geen apps open, alles is geüpdatet, cache-geheugen en data van de camera heb ik al meerdere malen gewist, net als de updates van de app om hem vervolgens opnieuw de installeren.
De standaard Camera-App geeft als melding: 'Kan niet verbinden met camera.'
Snapchat, Instagram en Whatsapp kunnen de camera ook niet gebruiken. Het ligt dus niet zo zeer aan de camera-app.
Ik heb de telefoon opgestart in de veilige modus, echter is de tijd die het duurt voordat de camera ermee stopt altijd anders. Dit kan tussen de 5 minuten en een aantal uren zijn. Ik heb niet de tijd om de telefoon uren in veilige modus te laten staan, omdat ik alle apps op dagelijkse basis echt nodig heb.
Een soortgelijk probleem kwam eens voor bij een oudere versie van android, als ik de zaklamp te lang aan had staan werkte de camera aan de achterkant niet meer.
Ik heb de telefoon nog nooit laten vallen van een hoogte groter dan die van mijn bed (Geen stapelbed :-P). Er zit dan ook geen krasje op.
Er zit de standaard Android 6.0.1 op, daar ben ik ook nog nooit aan gekomen.
Zijn er misschien meer mensen met dit probleem, en hoe los ik dit op?
Toegevoegd na 3 dagen:
Edit: Als de camera aan de achterkant ermee stopt stopt daarmee tegelijk de flitser.
Dit is mij al 5 keer overkomen:
- Ik bestel iets van Zalando en dit word verzonden, vervolgens staat het pakket in MijnPostNL, zonder dat ik iets doe.
Ditzelfde gebeurd ook bij Bol.com, Externebatterij.nl, Coolblue.nl en MediaMarkt.nl.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing