is er een app waarmee je kan zien wanneer een Android tablet word gebruikt en kan uitzetten?
Stel je voor dat je dochter tot 9 uur op de tablet mag is er een app waar je kan zien of deze nog word gebruikt na 9 en een app waarmee je het kan uitzetten
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Mobiele telefonie. Vragen over abonnementen, apps en telefoons vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Stel je voor dat je dochter tot 9 uur op de tablet mag is er een app waar je kan zien of deze nog word gebruikt na 9 en een app waarmee je het kan uitzetten
Ik heb perongeluk mijn muziekapp iTube verwijderd, daar baal ik heel erg van want ik gebruik deze app nogal veel. Deze versie van de app is niet meer te verkrijgen in de Appstore. Er is een recente reservekopie gemaakt van alle gegevens van mijn telefoon, dus ook van itube. De app zit dus ergens in iCloud, kan ik hem op een of andere manier terugkrijgen? Zonder of met mijn oude gegevens maakt me niet uit..
Ik heb de afgelopen week zonder problemen op mijn telefoon naar spotify geluisterd. Ook vandaag nog ging het goed. Tot net. Van het ene op het andere moment wilde mijn spotify alleen nog maar afspelen als de app ook echt open stond. Zodra de schermvergrendeling komt, of zodra ik de app even weg klik, stopt de app met spelen. Eerst bleef de app gewoon doorspele n als het scherm vergrendeld werd en kon ik zelfs ondertussen op andere apps dingen doen.
Ik wil graag een collage maken met allemaal foto's. Maar nu heb ik ook een filmpje en die zou ik er graag bij willen. Maar bestaat er nu een app waarbij dit kan?
Ik heb een iphone 4s hij kan niet meer bellen en smsen alle rest wel, maar ik heb een zwart scherm.(hij is in het water gevallen)
Ik heb ook een iphone 4 die niet meer aangaat zou het mogelijk zijn de 4s te maken met het lcd van de 4 en misschien nog onderdelen van de 4 om het bellen en sms te laten werken van de iphone 4S?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing