hoe krijg je die kleuren in ijzer?
Ik ben een kok en wil graag mijn roestvrij pincet kleuren geven, nu heb ik op internet een foto gevonden maar er stond niet bij hoe dit gedaan is.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Techniek. Vragen over aardrijkskunde, astronomie, biologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben een kok en wil graag mijn roestvrij pincet kleuren geven, nu heb ik op internet een foto gevonden maar er stond niet bij hoe dit gedaan is.
kan ik bij berekeningen de condensator wegdenken, zodat de weestand, die parallel met de condensator zit, en het lampje in serie staan
Ik heb in de schuur een vaste contactdoos. Daarin zit een tijdschakelaar, en daarin zit een verlengsnoer met 3 contacten. In de eerste zit een gewone steker, die naar de buitenlamp loopt. Dit is een normale fitting met spaarlamp erin. Met de kerst heb ik op dit verlengsnoer, dus op dezelfde tijdklok méér verlichting gezet: een net van 1 meter hoog en 5 meter lang met die nieuwe minilampjes langs de schutting, en een lang snoer met kleine groene kerstlampjes die om de takken van de boom gewikkeld zijn. Een prachtig gezicht. In het begin gingen ze alle drie tegelijk aan 's-avonds. Maar sinds een paar weken gaan eerst de buitenlamp en de boom tegelijk aan, en volgt het net aan de schutting een half uur later. Maar ze zitten op dezelfde tijdklok! Kan iemand dit uitleggen want zo lijkt het eerder magie dan logica.
Toegevoegd na 1 minuut:
de kerstlampjes hebben dus allebei zo'n knol aan de steker, (transformator) en zo'n dun groen snoertje
het eerste patent voor een cirkelzaag, aangedreven door een windmolen, is al uit 1777, maar verwijst naar al eerder in gebruik zijnde soortgelijke zagen. Op shows kom je ook door stoom aangedreven cirkelzagen tegen, die zouden net ouder kunnen zijn (het patent op hun goed werkende stoommachine van Boulton & (James) Watt is uit 1769). Wie kan hier meer over vertellen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing