Bestaat er een Hockey Bitje voor mijn slotjesbeugel met forsus (veren) ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Ik bezoek regelmatig de bekende sauna ressorts in Nederland.
Wat mij op valt is dat ik vaak een sissend geluid hoor.
OA in de kelo sauna, finse sauna en panorama sauna.
In de grondsauna hoor ik dit geluid niet.
Zou het kunnen zijn dat de sauna’s waar in ik dit hoor gasgestookt zijn ?
Zo nee, wat hoor ik dan ?
Toegevoegd na 23 uur:
Ik heb het hier niet over water dat op de hete stenen terecht komt.
Ik het het hier over een geluid dat je ook uit een gasfornuis hoort komen.
Afgelopen jaarwisseling hadden wij een mortier (buis) gebruikt voor vuurpijlen. Twee pijlen gingen niet omhoog, nadat daarvoor al meerdere waren afgestoken; vandaar mijn vraag.
Toegevoegd na 7 minuten:
De pijl ging dus wel af!
Ondanks ik mijn HR-fitbit stappenteller heb ingesteld, blijft hij op 0 staan bij traplopen. De rest werkt prima! Wat kan er aan de hand zijn?
Toegevoegd na 16 uur:
Op mijn werk is de trap minder stijl en daar werkt de Fibit-HR wel. Ik ben daar 2 korte trappen opgegaan (1 verdieping hoger) en dat telt hij voor 1. Hieruit concludeer ik dat hij een 1 aangeeft na een aantal treden. Wellicht is de trap thuis 1 trede te kort om het te registreren???
triple black nike air huarache
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing