Ik ben net begonnen met salto's te leren op een trampoline en ik word daar heel duizelig van. Weet iemand of dat minder wordt als je het vaker doet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Toegevoegd na 1 minuut:
of is het juist andersom?
het staat mij iets van bij dat je met de radio ook naar het voetbal kon luisteren. Ik dacht altijd rond de 86,4
Waarschijnlijk is dit overal anders, maar weet iemand anders, een goede zender met live voetbal
Ik wil graag voor of in de zomervakantie naar Walibi maar ik weet niet welke dagen het rustigst zijn.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing