Is penny boarden in de regen slecht?
Is het slecht voor je board om in de regen te skaten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Sport. Specifieke vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, voetbal, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de subcategorieën.
Is het slecht voor je board om in de regen te skaten?
Dit komt uit eigen waarneming bij kinderen die dit soort sporten beoefenen, een jongen die op honkbal zit moet verplicht een toque dragen maar zijn gebit loopt blijkbaar niet voldoende gevaar een bitje verplicht te stellen (al mag het wel gebruikt worden, vrijwel niemand doet het dus).
Andere jongen zit op hockey, daar mag je zonder bitje in (en scheenbeschermers aan) geen stap in het veld zetten maar de edele delen die tussen schenen en tanden zitten lopen voor gewone spelers niet voldoende risico om die toque verplicht te stellen (de keeper draagt er daar wel één trouwens).
Ik dacht dat het gevaar bij dit soort sporten door de (hard) rondvliegende keiharde ballen kwam maar mogelijk vergis ik me.
Wat is het verschil in risico tussen honkbal en hockey waardoor er zo verschillende beschermingsmiddelen worden gebruikt?
Omdat er bij een te hoog deelnemeraantal je tussen de nieuwelingen wordt geloot wie mee mag doen.
Ik wil een bezoek brengen aan een fabriek waar ze frisse snoepjes(liefst fisherman's friend) maken, of een andere fabriek met menthos of iets dergelijks voor mijn vaders verjaardag! Ik ben dus op zoek naar een fabriek waar ze dit maken. Graag ook waar ze rondleidingen geven anders heb ik er alsnog niks aan.
Waar kun je goedkopere walibi world kaartjes scoren? Ik ben van slam om samen met nog 3 vriendinnen een dagje naar walibi world te gaan (midden juli) maar de kaartjes zijn vrij prijzig rond de 30-40 euro.
Weet iemand toevallig een actie waar je ze goedkoop kunt krijgen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing