Wie weet welke voetbal club mag ook van buitenlandse club zijn, heeft ook 3 sterren of te wel 30 keer gewonnen net als Ajax?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voetbal. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gister waren er bij de Europese voetbalwedstrijd weer 2 extra scheidsrechters actief, welke op de achterlijn stonden. Deze stonden alleen aan dezelfde kant van het doel, als waar ook de grensrechter staat (links van de keeper). Mij lijkt het logischer als deze aan de andere kant van het doel staat, zodat er een betere verdeling is van de scheidsrechters. Waarom is er voor deze opstelling gekozen?
Toegevoegd na 6 dagen:
Nu vanavond staan de scheidsrechters weer opdezelfde manier opgesteld.
kan je spelers lenen tijdens de europa league?
Gebeurt niet altijd, maar toch geregeld. Iedereen ziet toch wanneer hij de corner gaat nemen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing