wat is belangrijk als je links aanvallende middelvelder staat?
Toegevoegd na 42 minuten:
snelheid heb ik al, maar ik ben bang om de bal te verliezen.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Voetbal. Vragen over Formule 1, hockey, schaatsen, tennis, wandelen en hardlopen en wielrennen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 42 minuten:
snelheid heb ik al, maar ik ben bang om de bal te verliezen.
Ik meen dat het Aziatische landen waren die meen ik onderaan de FIFA ranking stonden in geloof ik 2006. Er is toentertijd een documentaire over gemaakt.
Qua koppen, en qua ballen in buik. Dat ze niet durven te blokken. hoe leer ik ze dit af?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing