hoe zet je een trampoline in elkaar?
Ik krijg de 4 laatste veertjes van mijn trampoline niet vast. Kan dat kwaad? 3 Veertjes zijn wel dicht bij elkaar. Of weet iemand hoe ik ze er in kan krijgen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Hobby's & Vrije tijd. Specifieke vragen over fotografie, tekenen en schilderen en textiel en handwerken vind je in één van de subcategorieën.
Ik krijg de 4 laatste veertjes van mijn trampoline niet vast. Kan dat kwaad? 3 Veertjes zijn wel dicht bij elkaar. Of weet iemand hoe ik ze er in kan krijgen?
Een vriendin en ik een een soort patches gemaakt van boorduur garen. Nu leek het ons leuk om dit op een t-shirt te plakken, alleen zit er niks op de achterkant van de patch om dat te doen. Wat kunnen wij hier het beste voor gebruiken en blijft ook goed zitten?
Het voorwerp is van (eiken?)hout. Het meet 17,5 cm bij 85 cm.
In het midden zijn honderden tanden als in een kam gespannen, dit met behulp van dun touw.
Daarom vermoed ik de functie van een zeef.
Mijn vader heeft dit dartbord gekocht in een kringloopwinkel, en het lijkt ons leuk om een potje te spelen. De voorkant van het bord ziet eruit als een gewoon dartbord, echter heeft de achterkant een ander soort bord met de getallen 1 t/m 9 erop (zie plaatje). Daarom is mijn vraag: wat voor soort bord is dit en wat zijn de regels?
Ik weet alleen dat je niet in de huizen mag, daar kom ik ook niet voor, alleen om te fotograferen.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing